fbpx

DÜNYAYI VE İNTERNETİ
DAHA İYİ HALE GETİRMEKİÇİN
GELİŞTİRİLEN PROJELERDE İSTEDİĞİNİZ
YERDEN ÇALIŞIN.

Teknovol Network

Sınırların dışında düşünüyoruz. Temas kurduğumuz herkesle iyi bir ilişki kuruyor ve iletişimizi devam ettiriyoruz. Ekiplerin nasıl çalışması gerektiği konusunda geleneksel fikirlerden çok yenilikçi ve esnek fikirleri benimsiyoruz. Teknovol Network ; esnek, değerlerimiz ve çalışma kültürümüz temelli, serbest çalışan bir topluluktur. Hayat planınız ve günlük programınız içinde mantıklı bir şekilde katkıda bulunabileceğiniz ve size katkısı olacak bir iş ağıdır.

Birçok marka ile çalışırken, markaların dijitalleşmesini sağlarken, kurumsal tasarımlarını oluştururken vs. ihtiyaç duyduğumuz durumlarda dünyanın dört bir yanından Teknovol Network’e dahil olan arkadaşlarımız ile birlikte güzel işler ortaya çıkarıyoruz.

 

Teknovol Network bizimle temas kuran herkesi bir araya getirdiğimiz, tanışıp, muhabbet ettiğimiz ve bu kişilerle içinde bulunduğumuz sektör, ülkemiz ve dünya için güzel şeyler yapmak üzere iletişimde kaldığımız topluluğumuzdur.

 

Seninle tanışabiliriz. Kimsin?

Bir seo uzmanı, tasarımcı, girişimci, metin yazarı, sosyal medya uzmanı, webmaster, dijital pazarlama uzmanı, yazılım geliştirici ya da bir Adwords uzmanı mısın? Ya da bunlar dışında bir yeteneğin, uzmanlık alanın var mı? Veya bu alanlarda meraklı ve kendini geliştirmeye çalışan biri olabilir misin?

Harika bir ekip, dünyayı değiştirmeyi hedefleyen işler, esnek ve amaç/sonuç odaklı bir kültürün içinde yer almak ister misin?

Ne kazanacaksın?

Teknovol Network’ün bir parçası olmak size başka hayatlara etki etme fırsatı sunarken her zaman gurur duyabileceğiniz bir iş üretme şansı verir. Sizinle benzer değerleri ve hedefleri paylaşan bir topluluğa katılıyorsunuz. Dünyanın her hangi bir yerinden bu topluluğa dahil olabilir ve birlikte çalışabilirsiniz.

Bize Katıl

Bir networker Teknovol Network’ten neler bekler? Düşündük ve bu konuda bir şeyler yazmak istedik.

 

  • Ögürce dilediğiniz yerden çalışmak,
  • Birbirinden farklı arkadaşlar ve rehberlerin bulunduğu bir topluluk,
  • Evrensel bir bakış açısıyla üretmek ve daha güçlü bir kariyer için eğitimler, sunumlar, etkinlikler
  • Topluluğun sürekli birbiriyle iletişimde kalmasını sağlayan ve takibi kolaylaştıran aracı platformlar,
  • Networker işini tamamlandığında 48 saat içinde ödemesinin yapılması,
  • Ve yaptığınız her iş sonunda kendinizle gurur duymanız!


Teknovol Network’e katıldığınızda hayalleri ve idaelleri olan bir ekibe dahil oluyorsunuz. Saygı ve sevgi içinde çalışan sorumluluk sahibi, birbirini destekleyen bir ekip ile birlikte hareket etmeye başlıyorsunuz. Esnek aynı zamanda güvenilir bir çalışma ağına dahil oluyorsunuz.


Tüm bunların sana iyi geleceğini düşünüyor, güzel şeyler yapacağına inanıyorsan listemize kaydolabilirsin.

Teknovol Network Listesi

Oldukça fazla başvuru alıyoruz. Lütfen bekleme listemize kaydolun. Sizinle kısa zaman içinde bağlantı kuracağız.