fbpx

Evrensel bir bakış açısı ile

Yaşamdan esinlenip, dijitale uyguluyoruz.

Girişimlerden, orta ve büyük ölçekli markalara, resmi kurum ve kuruluşlara kadar tüm sektörlerle çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve karlılığınızı arttırmak için markanızı dijitale taşıyacak gerekli tüm geliştirmeleri yapıyoruz. Özel dijital pazarlama stratejileri ve servisleri ile büyümenize katkı sağlıyoruz.

Teknovol: Yaratıcı stratejiler ve geliştirmeler ile yatırım getirinizi arttırmayı hedefleyen bir dijital ajans ve web tasarım firmasıdır. Sürekli gelişim ile hareket ediyoruz ve gerçek sonuçlara odaklanıyoruz.

Markalaşma + Dijital + Etki

Etki oluşturmanın en az kârlılık kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Dijitalde/İnternette deneyimli ekibimiz ile problemlerinizi anlıyor, elde etmek istediğiniz
başarı için tüm dijtal varlıklarınızın geliştirmesini yaparak
markanızı geniş kitlelere duyuruyoruz.

Sizinle çalışmaya başladığımızı zaman kendimizi ekibinizin bir uzantısı olarak görüyoruz.
Müşterilerimizle kurduğumuz uzun süreli ilişkilerden gurur duyuyoruz.

Kültürel etki oluşturan,

Tutku, Çalışma ve İnovasyon.

Teknovol bir Dijital İnteraktif Ajans olarak cesaret üzerine kuruldu. Girişimci ekibinin tutkusu, kazandığı deneyimler ve müşterilerine gösterdiği ilgi ile büyüdü.

Ekibinizin bir parçası olarak amacımız işinizi dijitale taşımak, yenilikçi web tasarım ve geliştirmelerini yapmak, marka bilincini oluşturmak ve dijital pazarlama kampanyaları aracılığıyla markanızın etki alanını sürekli genişletmektir.

Misyonumuz

Yenilikçi tasarımlar
ve çarpıcı deneyimler ile
iş ortaklarımızın büyümesini
sağlamak.

Tercih Edilme Nedenimiz

İnsanları olumlu yönde etkileyerek
tasarım ve teknolojiyi sanatsal
bir şekilde birleştirmek.

Mantramız

Hayal kuruyoruz. Dinamik
çalışıyoruz. İlham veriyoruz.
Meraklıyız. #EkipCandır.

Kalıcılığımızın gücü olan

Değerlerimiz

Cesaret

Heyecan verici, etki oluşturacak riskler alıyoruz. Durum analizi yapıyor, derin bir nefes alıp cesurca işe koyuluyoruz.

 

Kalite

Bir zanaatkârın ustalığını sergilemesi gibi ekibimizin birlikteliği tüm çalışmalarımıza ilham veriyor. Tüm ekip üyelerimiz işini özenle ve ustalıkla yapıyor.

 

Gerçeği koruyoruz.

Her şeyi net olarak ifade ediyoruz. Mümkün olan en iyi işi gerçekleştirebilmek için geri bildirim ve dürüstlüğün en önemli unsur olduğunu bilerek müşterilerimizle ilişki kuruyoruz.

 

Samimiyiz.

İnsanız ve duygulara sahibiz. Hayatımız boyunca meslektaşlarımızla ve müşterilerimizle çok zaman geçireceğiz. Bu yüzden ekip olarak ve müşterilerimizle birbirimizi tanımayı, ilgilenmeyi mutluluğun ve üretkenliğin formülü olarak görüyoruz.

 

Becerikliyiz.

Çevik ve girişimci bir ekibiz. Beklenmedik durumlar karşısında etkili müdahaleler yapabiliyoruz. Her gün güncellenen ve gelişen dijital dünya içinde yeni problemleri çözmek için değişime açık ve hazırlıklıyız.

 

Sorumluyuz.

Birbirimize ve müşterilerimize duyduğumuz güvenin başarı için önemli olduğunu biliyoruz. Söylediğimiz, taahhüt ettiğimiz her şeyi yapıyoruz. Mümkün olmadığı zaman ise beklenti ve hedefleri yeniden tanımlayarak ilgili herkesle net bir iletişim kuruyoruz.

#EkipCandır

Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır.